Inovovali sme vozový park, pozrite si fotografie

Autoškola CooL inovovala v priebehu tohto roka svoj vozový park. Vodičské kurzy môžete absolvovať v novom automobile značky Toyota Yaris. Pochopiteľne, automobil je kľúčovou súčasťou výcviku. Oveľa dôležitejším prvkom vo výučbe je však osoba inštruktora.

Majiteľ Autoškoly CooL Marián Koiš sa bude aj naďalej snažiť, aby vaša skúsenosť z vodičského výcviku bola čo najpozitívnejšia.

Keď som otváral Autoškolu CooL, už som mal za sebou sociologický prieskum. Žiakom nezáleží na značke ani farbe auta, najdôležitejšia je osoba inštruktora. Mal by byť aktívny, nekričať, riešiť veci pre dobro žiaka, prejavovať oňho záujem a výučbu mu „ušiť na mieru“. Každý žiak je individuálny a vyžaduje si aj individuálny prístup,” hovorí Marián Koiš v rozhovore pre Aktuality.sk.

Odporúčame: Prečítajte si rozhovor s inštruktorom Mariánom Koišom pre portál Aktuality.sk

Autoškola CooL – fotogaléria